Ideálny darček na rande

Trikvety Nitra

Tri kvety je najlepšie bistro v srdci Nitry! Jedlo je vždy čerstvé a chutné a koktaily sú úžasné. Personál je vždy priateľský a ústretový. Tešíme sa na spoluprácu s Trikvety a sme presvedčení, že to bude pre našich zákazníkov veľkým prínosom.

Je to originálny priestor založený na princípe dňa a noci. Posedieť si môžete ráno s rodinkou na brunch, poobede s priateľom na rande alebo večer s partiou kamarátov. Ponúkajú výberovú gastronómiu zo sezónnych a domácich surovín. Večernú Á la cárte kombinujú s high-end cocktailami a neuveriteľnou ambient a veľmi útulnou atmosférou. Jednoznačne najkrajšie miesto v centre Nitry s kvalitným výberom jedla a drinkov, konečne niečo na úrovni, kde sa dá aj skvele posedieť. Trikvety sú tiež obľúbeným miestom na prácu alebo relax, pretože má pohodlnú a príjemnú atmosféru, no my sme si ich vybrali na naše zoznamovacie večierky v Nitre

Nachádza sa v srdci centra mesta Nitry, ktorú Nitrania dobre poznajú a naši hostia na rande ľahko nájdu. Je ideálnym miestom na oddych s priateľmi, miesto pre stretnutia s láskou a priateľmi. Trikvety je to pravé miesto pre zábavu a najmä pre naše zoznamovacie večierky.

Zoznamka Na Urovni Logo Red
Profil Fotky Locations

Každý miluje darček!

Kalendár nadchádzajúcich večierkov musíte sledovať!
Zoznamka Na Urovni Kalendar 2024 Rande
Kontaktujte podporu
komu: support@zoznamkanaurovni.sk
Povinné súhlasy GDPR*