Ideálny darček na rande
Predaj vstupeniek čoskoro skončí
Zoznamka Na Urovni Kam Na Rande Nitra

Slušná Zoznamka Nitra

Táto zoznamka v Nitre je organizovaná s cieľom vytvoriť príjemné prostredie, kde sa môžu ľudia stretnúť, porozprávať sa a možno nájsť svoju spriaznenú dušu.

Zoznamka Na Urovni Logo Red

Hostiteľ
Zoznamka na úrovni

Kde?

Tri Kvety
Štefánikova trieda 72/46
Nitra
Nitriansky Kraj
949 01

Kedy?

2024-09-24 19:30
2024-09-24 22:30

Koľko?

  • 28

Zoznamka pre mladých v Nitre

Spoločenská udalosť v centre mesta, ktorá slúži na zoznámenie sa s novými ľuďmi a vytvorenie nových priateľstiev, je skvelou príležitosťou na spoločné strávenie večera. Tento zoznamovací večierok v Nitre ponúka príležitosť stretnúť sa s rôznymi ľuďmi z rôznych oblastí a zoznámiť sa s ich záľubami a záujmami. Atmosféra takýchto udalostí je obvykle veľmi príjemná a uvoľnená, čo umožňuje ľuďom komunikovať a navzájom sa spoznávať.

Kam na rande v nitre

Táto akcia je určená pre nezadaných ľudí vo veku od 27 do 37 rokov, ktorí sú otvorení novým možnostiam a chcú rozšíriť svoje sociálne kruhy. Zoznamovacia akcia a večierok ponúkajú príležitosť pre účastníkov stretnúť sa s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi a možno nájsť niekoho, s kým budú mať spoločné záujmy a hodnoty. Organizátori sa snažia vytvoriť príjemné prostredie, kde sa môžu účastníci cítiť pohodlne a uvoľnene, čo môže viesť k vzájomnému porozumeniu a prípadnému vzniku vzťahu.

Ak sa cítite osamelý a chcete zmeniť svoj život, neváhajte a príďte na tento večierok pre nezadaných. Slušná Zoznamka v Nitre je špeciálne určená pre tých, ktorí hľadajú vážny vzťah a chcú stretnúť niekoho špeciálneho.

Nezmeškajte túto príležitosť a pridajte sa k nám!

Tím Zoznamka na úrovni.

Note: Viac informácií v popise akcie

Zašlite odkaz nezadaným kamarátom

Každý miluje darček!

Kalendár nadchádzajúcich večierkov musíte sledovať!
Zoznamka Na Urovni Kalendar 2024 Rande
Kontaktujte podporu
komu: support@zoznamkanaurovni.sk
Povinné súhlasy GDPR*