Ideálny darček na rande

Kam v Bratislave

Nech už ste akéhokoľvek typu, Staré Mesto má čo ponúknuť pre každého. Vďaka svojej rozmanitosti a bohatej histórii je Staré Mesto skvelým miestom na objavovanie nových zážitkov a stretnutie nových ľudí.

@zoznamkanaurovni

Nech už ste akéhokoľvek typu, Staré Mesto má čo ponúknuť pre každého. Vďaka svojej rozmanitosti a bohatej histórii je Staré Mesto skvelým miestom na objavovanie nových zážitkov a stretnutie nových ľudí. Tu je niekoľko tipov na rande v Bratislave – Staré Mesto: 1. Ak hľadáte miesto na romantické rande v Starom Meste, máte na výber z mnohých úžasných možností. Môžete sa vybrať na prechádzku historickými uličkami, navštíviť niektoré z miestnych kaviarní alebo reštaurácií s atmosférou, ktorá vás vtiahne do minulosti. Staré Mesto je plné krásnych miest, kde si môžete užiť príjemný večer so svojou spoločnosťou. 2. Ďalšou možnosťou je navštíviť niektoré z historických pamiatok, ako napríklad Michalskú bránu alebo Primaciálny palác. Tieto miesta ponúkajú zaujímavý pohľad do minulosti a môžu byť skvelým miestom na prechádzku a spoznávanie histórie Starého Mesta. Okrem toho môžete navštíviť aj niektoré z miestnych galérií alebo múzeí, kde sa dozviete viac o kultúre a umení tohto historického miesta. 3. Ak preferujete aktívnejšie rande, môžete sa vybrať na prechádzku po Dunaji alebo navštíviť niektorý z miestnych parkov, kde si môžete užiť prírodu a čerstvý vzduch. Staré Mesto ponúka množstvo možností na strávenie príjemného času s vašou spoločnosťou a zaručene vám poskytne nezabudnuteľný zážitok.#bratislava #staremesto #zoznamka #kamdomesta #randenie #leto #slobodna #romantika #prezeny #bratislavagirl #vztahy #eurovea

♬ Get Ready – SUPER-Hi & NEEKA

Tu je niekoľko tipov na rande v Bratislave – Staré Mesto:

Ak hľadáte miesto na romantické rande v Starom Meste, máte na výber z mnohých úžasných možností. Môžete sa vybrať na prechádzku historickými uličkami, navštíviť niektoré z miestnych kaviarní alebo reštaurácií s atmosférou, ktorá vás vtiahne do minulosti. Staré Mesto je plné krásnych miest, kde si môžete užiť príjemný večer so svojou spoločnosťou.

Ďalšou možnosťou je navštíviť niektoré z historických pamiatok, ako napríklad Michalskú bránu alebo Primaciálny palác. Tieto miesta ponúkajú zaujímavý pohľad do minulosti a môžu byť skvelým miestom na prechádzku a spoznávanie histórie Starého Mesta. Okrem toho môžete navštíviť aj niektoré z miestnych galérií alebo múzeí, kde sa dozviete viac o kultúre a umení tohto historického miesta.

Ak preferujete aktívnejšie rande, môžete sa vybrať na prechádzku po Dunaji alebo navštíviť niektorý z miestnych parkov, kde si môžete užiť prírodu a čerstvý vzduch. Staré Mesto ponúka množstvo možností na strávenie príjemného času s vašou spoločnosťou a zaručene vám poskytne nezabudnuteľný zážitok.

@zoznamkanaurovni

Kaviareň 2 Zebras sme mali vyhliadnutú už nejakú chvíľu (stále nám to vyskakovalo vo feede) a musíme povedať, že toto miesto má svojou lokalitou a výhľadom veľmi príjemné čaro na prvé rande s kamarátom alebo kamarátku. Aké krásne miesto na vychutnanie si dobrej kávy a jedného z najlepších pistáciových croissantov v meste. Pozvite svoju polovičku na rande sem do 2 Zebras v Bratislave. Sme naozaj radi, že v Bratislave NEpribudol ďalší podnik, ktorý je zariadený ako v pivnici na sídliskovej bytovke. Veľmi milý a príjemný podnik ak neviete kam na rande. Priestor je krásny nový zaujímavý a s farebnými svetielkami. Kaviareň je maličká ale za to má veľa čo ponúknuť. #2zebras #bratislava #zoznamka #staremesto #kamdomesta #randenie #leto #slobodna #romantika #prezeny #bratislavagirl #vztahy @2zebras

♬ What Love Is – Zimmer90

Kaviareň 2 Zebras

Kaviareň 2 Zebras sme mali vyhliadnutú už nejakú chvíľu (stále nám to vyskakovalo vo feede) a musíme povedať, že toto miesto má svojou lokalitou a výhľadom veľmi príjemné čaro na prvé rande s kamarátom alebo kamarátku.

Aké krásne miesto na vychutnanie si dobrej kávy a jedného z najlepších pistáciových croissantov v meste. Pozvite svoju polovičku na rande sem do 2 Zebras v Bratislave. Sme naozaj radi, že v Bratislave NEpribudol ďalší podnik, ktorý je zariadený ako v pivnici na sídliskovej bytovke.

Veľmi milý a príjemný podnik ak neviete kam na rande. Priestor je krásny nový zaujímavý a s farebnými svetielkami. Kaviareň je maličká ale za to má veľa čo ponúknuť.

@zoznamkanaurovni

Zoberte sa na rýchle rande do Fleur Bakery pekárne v centre mesta Bratislavy, kde všetko vždy vyzerá neuveriteľne lákavo. Človek si nevie vybrať, oči by jedli všetko. Skvelé miesto na posedenie pri kávičke a niečom sladkom. Je to prevádzka, kde sa stačí zahryznúť do croissantu a budete cítiť ako sa vám jednotlivé vrstvy rozplývajú na jazyku. Prvýkrát v Bratislave sme dostali pravé americano. Spojiť jedlo a rande v tejto pekárničke je zaručená výhra na…. #slobodna #zoznamkanaurovni #leto #zoznamka #kamnarande #rande #kamvbratislave #bratislavacity

♬ Aesthetic – Tollan Kim

Fleur Bakery

Zoberte sa na rýchle rande do Fleur Bakery pekárne v centre mesta Bratislavy, kde všetko vždy vyzerá neuveriteľne lákavo. Človek si nevie vybrať, oči by jedli všetko. Skvelé miesto na posedenie pri kávičke a niečom sladkom.

Je to prevádzka, kde sa stačí zahryznúť do croissantu a budete cítiť ako sa vám jednotlivé vrstvy rozplývajú na jazyku. Prvýkrát v Bratislave sme dostali pravé americano. Spojiť jedlo a rande v tejto pekárničke je zaručená výhra na….

@zoznamkanaurovni

Zoznamovanie pre romantikov v našom krásnom meste Bratislava. Takou prechádzkou v meste spoznate niekoho osobnejšie a zistíte, či tam funguje chémia. Ženy, aķé je podľa vás najromantickejšie rande? a) chodiť po pláži b) ísť na piknik c) večera (chill) a netflix d) ísť na dlhú prechádzku e) ísť do opery f) zmrzlina a čokoláda alebo niečo iné? #bratislavacity #kamvbratislave #rande #kamnarande #rande #zoznamka #leto #zoznamkanaurovni #slobodna #zoznamovanie #romantika

♬ My Love – Yuto.

Kam na výlet v Bratislave

Zoznamovanie pre romantikov v našom krásnom meste Bratislava. Takou prechádzkou v meste spoznate niekoho osobnejšie a zistíte, či tam funguje chémia.

@zoznamkanaurovni

Bratislavský hrad je ideálne miesto na romantické rande v Bratislave. Ak poznáte Bratislavu aspoň trošku, možte zaparkovať zadarmo na pár hodín v Eurovei. Potom, peši to je maximálne 20 minút na hrad. Mýlime sa? Cestou sa môžete prejsť Starým mestom a rozhodnúť sa aj kam si sadnúť na večeru. Zoznamka na úrovni je len o randení. Vedeli ste, že usporadúvame aj zoznamovacie večierky pre nezadaných? #randenaslovensku #zoznamka #zoznamka #zoznamkanaurovni #slobodna #kamnavylet #bratislavskyhrad #bratislava #romantika #romantik #zena #muz #hrad #kamvbratislave #vecierok

♬ Romantic Classical Piano Solo – FREDERIC BOUCHAL

Bratislavský hrad 

Bratislavský hrad je ideálne miesto na romantické rande v Bratislave. Ak poznáte Bratislavu aspoň trošku, možte zaparkovať zadarmo na pár hodín v Eurovei. Potom, peši to je maximálne 20 minút na hrad. Mýlime sa? Cestou sa môžete prejsť Starým mestom a rozhodnúť sa aj kam si sadnúť na večeru. Zoznamka na úrovni je len o randení. Vedeli ste, že usporadúvame aj zoznamovacie večierky pre nezadaných?

@zoznamkanaurovni

Sezóna gelata je officiálne otvorená, a ty! by si mal zobrať, toho koho skutočne ľúbiš, na rande do Mojej srdcovky v Bratislave. Zmrzlina bola vynikajúca, s pestrým výberom chutí a vysokou kvalitou ingrediencií, len to najlepšie pre zaľúbencov. #zmrzlina #bratislava #zoznamkanaurovni #rande #leto #slovensko #kamnarande #zoznamka #kamdomesta #kamvbratislave #kavicka #mojasrdcovka #kamnarandevbratislave #zoznamkask #zoznamka2024 #radynaprverande #objatie #miestavbratislave @Mojasrdcovka

♬ Hey Tumbleweed – Jenny O.

Moja Srdcovka

Sezóna gelata je officiálne otvorená, a ty! By si mal zobrať, toho koho skutočne ľúbiš, na rande do Mojej srdcovky v Bratislave. Zmrzlina bola vynikajúca, s pestrým výberom chutí a vysokou kvalitou ingrediencií, len to najlepšie pre zaľúbencov.

@zoznamkanaurovni

Na rande tento krásny júlový deň v Bratislave. Historický udržiavaný park v strede Bratislavy neďaleko brehu Dunaja. Nachádza sa tu posedenie v tvare 12 znamení zverokruhu. Skvelé miesto na piknik. Večer je park plný zaľúbencov. #zoznamkanaurovni #zoznamka #randenie #kamvbratislave #letonaslovensku #laska #zamilovana #akcie #eventy #piknik #kamnavylet

♬ 16always – Jonah Zed

Sad Janka Kráľa

Na rande tento krásny júlový deň v Bratislave. Historický udržiavaný park v strede Bratislavy neďaleko brehu Dunaja. Nachádza sa tu posedenie v tvare 12 znamení zverokruhu. Skvelé miesto na piknik. Večer je park plný zaľúbencov.

Zoznamka Na Urovni Logo Blue

Zoznamka na úrovni

Zoznamovacia agentúra
Popredný organizátor serióznych zoznamiek pre nezadaných na Slovensku
Zašlite odkaz nezadaným kamarátom

Každý miluje darček!

Kalendár nadchádzajúcich večierkov musíte sledovať!
Zoznamka Na Urovni Kalendar 2024 Rande
Kontaktujte podporu
komu: support@zoznamkanaurovni.sk
Povinné súhlasy GDPR*